Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli potrzebujesz wzmacniacza szerokopasmowego, koniecznie sprawdź www.telmor.pl.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt używany przez operatorów kablówek. Zostało ono zaprojektowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do indywidualnych telewizorów. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – przystępna obsługa

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują z reguły w przedziale 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie redukują różne zakłócenia spowodowane na przykład przez internet LTE i pozwalają na odbieranie treści interaktywnych. Zazwyczaj zlokalizowane są w budynkach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez żadnych ograniczeń. Uzyskiwany sygnał jest znakomitej jakości, a eksploatacja wzmacniacza nieskomplikowana. Moduły te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od stosowanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – energooszczędność

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Używa się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Sprzęty mają także specjalną ochronę przed wzrostem napięcia, co sprawia, że są wyjątkowo funkcjonalne. Zaawansowane technicznie modele mają wbudowany profesjonalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są bardzo popularne i zapewniają abonentom doskonałą moc sygnału w warunkach domowych. Niezaprzeczalną zaletą jest także niski poziom mocy do <6W.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]