ultra robotics, silniki elektryczne producent

Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od renomowanych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się wysoką niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a dzięki możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Positec.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]