Flobo - robot do obsługi należności

Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Prowadzący własne firmy cały czas poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas poświęcony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych firm, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezwykle przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego świetnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych lub językowych, a więc wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]