balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też perfekcyjna dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]