Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Jeśli szukasz butelek szklanych 500ml w hurcie, skieruj się tu.

Produkcja żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, smacznym lub zdrowym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, by towar długo pozostał świeży, a zatem m.in. w słoje i butelki ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek i słoików – dlaczego to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży kierowane do klienta indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. piwo kraftowe, dżemy czy ocet, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości daleko przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą redukcji wydatków, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można spodziewać się sporego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników ze szkła dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób też dostanie towar szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co dostaniemy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła znakomite do przechowywania piwa, soków bądź wina. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Firmy posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać nabyty towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek i słoików hurtowo można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]