Kontenery budowlane – stały element placów budowy

Więcej o kontenerze na gruz.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach częstokroć wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]