Modne celebrytki

Chcesz zamówić celebrytkę? Sprawdź www.bizutik.pl.

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Duża dostępność wzorów i materiałów, z których są wykonywane sprawia, iż każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też dopasowania danego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem przekory oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]