Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Więcej szczegółów o blachach na rąbek stojący.

Blachy na rąbek to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto ich używać? Przedstawiamy blachy na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe grono zwolenników, bowiem idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Pięknie prezentującą się oraz mocną blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, a także na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Cechują się nieskomplikowanym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest trwałe, niepodatne na korozję oraz bardzo dobrze komponuje się z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym lub dworkowym).

Blachy na rąbek stojący – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod względem wytrzymałości oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką dającą protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne oraz opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec wprost od producenta.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08