Profesjonalne środki czystości

Dowiedz się, gdzie kupić chemię przemysłową.

By utrzymać porządek – tak w domu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z ciężkim brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki do czyszczenia – dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych

Asortyment profesjonalnych środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, m.in. wykwitów pleśni, osadu z tłuszczów, kamienia kotłowego lub graffiti.

Chemia gospodarcza – konserwacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na zabezpieczenie oraz pielęgnację powierzchni szczególnie wystawionych na wandalizm i niszczycielskie działanie rozmaitych elementów. Znajdziemy pośród nich specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale też nadają im ładny wygląd.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]