Rodzaje zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio

Dowiedz się więcej o kapsułkach A Modo Mio.

Podmiotów produkujących kawę jest nieprzebrana ilość, jakkolwiek Lavazza wciąż pozostaje na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył nieduży sklep, w którym prażono ziarna kawowca oraz tworzono ich oryginalne mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza w dalszym ciągu czaruje jakością swoich mieszanek, wytyczając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Jednymi z najczęściej kupowanych obecnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie apetycznej, pachnącej kawy trwa zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się tylko do kompozycji smaków wytwarzanych przez tę firmę. W tej chwili w sprzedaży znaleźć można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż kosztują one mniej, ale wciąż cechują się intensywnym smakiem.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – połączenia arabiki i robusty

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kapsułek z kawą do szeregu znanych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące aromatyczną mieszanką arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Vigoroso Ira czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]