Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Zobacz, gdzie zamówić słój z kranem.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Znacznym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on stosowany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]