Szukasz części zamiennych do Renault? Zobacz, gdzie je kupić!

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Renault części Kraków.

Auta Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia i nadwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]