drukarki 3D, 3D drukarka

Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz instrumenty. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny nieomalże o 90%. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najwyższej jakości usług i urządzeń, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się łatwą obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można w krótkim czasie wydrukować jednakowe makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w najrozmaitszych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest dokładny i solidny, a w trakcie procesu wydruku nie pojawiają się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]