Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Więcej szczegółów o bransoletkach z koralikami.

Gdy pragniemy mieć nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej przygotować je własnoręcznie. Naturalnie możemy również nabyć je w sklepie, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ sprawdzają się na każdą okazję.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najpopularniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nitki, szydełka i zestawu koralików komponujemy niespotykaną biżuterię. Jest to prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym kształcie.Jak samodzielnie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć również w Sieci oglądając samouczki.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli pragniemy uzyskać płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju bransoletki potrzebujemy: koralików, nitki lub żyłki i igły. Konieczna jest cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób należy do bardziej pracochłonnych niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Wzory bransoletek z koralikami

Istnieje niebotyczna liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie kolorystyczne.
W dzisiejszych czasach powszechne są komputerowe wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć bardzo ładne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z biżuterią.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]