Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Sklep jubilerski Kraków - wszystko, co jest Ci potrzebne, kupisz w tym miejscu.

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie można wyszukać prawie wszystko, wciąż wiele produktów powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno srebrnego wisiorka, pierścionka lub broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli zamierzamy kupić obrączki ślubne albo pierścionek zaręczynowy, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli zaś znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny bądź za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego wymiaru albo zrobi nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji komunii, urodzin czy ślubu.

Sklep jubilerski – renowacja zniszczonej biżuterii oraz wykonanie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą dodatkowe usługi. Renowacja uszkodzonej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swoim warsztacie. Kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na broszkę albo wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu trzymamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]