Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku?

Na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/ poznasz korzystną ofertę kursu rysunku dla dzieci Kraków.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Doskonałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]