Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Więcej na temat digital paintingu na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także edytować grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, reklamą i animacją.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]