Jakie kufry na motor

Zamów kufry na motor.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś fanatykiem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne często musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to banalne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Ale jaki kufer na motocykl kupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, dlatego zanim dokona się kupna, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, ale również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i oszałamiający stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]