Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Chcesz nabyć tabliczki na drzwi? Koniecznie odwiedź tę stronę.

W każdym budynku znajduje się wiele najróżniejszych pomieszczeń, które mają większe bądź mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznakować?

Właściwe oznakowanie budynku daje doskonałą przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi biuro, przedszkole, sklep czy urząd – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie pokoju, który na dany moment jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, banków oraz urzędów tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w urzędzie dochodzi do zwolnienia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu rozdzielić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są aktualnie ogromnie popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz tego znaku jest więc nadzwyczaj czytelny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają trudności z poruszaniem się.

Adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]