Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Tutaj odszukasz doświadczonego specjalistę, który wspomoże Cię w psychoterapii UK.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli emigrować na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna praktycznie rzecz biorąc zanikła, ale nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować wiele problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują bardzo dużo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje ogromny stres. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też trudności z otrzymaniem etatu lub nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie sesji będą powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje po czym identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339