Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Sprawdź informacje o górach zimą dla początkujących.

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym rzetelnie opracowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Firma angażuje profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Himalaje oraz Andy.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]