Architekt – Bartłomiej Sitarski

Na barteksitarski.pl uzyskasz pomoc dobrego architekta Kraków.

Od wyborów podjętych na początkowym etapie budowy domu zależy to, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Dlatego musimy dokładnie przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, jak rozmieścić każde z pomieszczeń oraz pomoże przystosować dom do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze opłaca się zdecydować się na usługi sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej znajdziesz technologie

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają niekiedy problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich budynek zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja jest bardzo ważna, bowiem mają one ogromny wpływ na komfort domu. Dlatego powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem, by zyskać pewność, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie możesz wybrać projektu? Zrobi to za ciebie architekt

Dom na tradycyjną modłę lub też któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy lub wielokondygnacyjny? Takich wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę mnóstwo, a w poradzeniu sobie z tymi trudnościami doradzi właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów albo zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij szczegóły

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie przemyślmy nasze oczekiwania. Powinniśmy też na tym etapie wiedzieć, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz przygotować wszystkie papiery działki.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]