Wynajem szalunków – usługa dla małych firm budowlanych

Wypożyczalnia szalunków - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz tutaj.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, w którą wylewany jest cement – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, ale spotyka się też wersje wykonane ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na wypracowanie odpowiednich rezultatów. Jednak z uwagi na wysokie koszty nie wszystkie ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Kiedy będą potrzebne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę często wybierana usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej ekipy, warto sprawdzić zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Głównie ze względów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku jest bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć również o komforcie, ponieważ przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować pokaźne wydatki.

O czym pamiętać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się również dbałość o korzystającego z usługi – w przypadku, gdy coraz bliższy jest termin startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W przypadku wahania się dobrze z kolei skorzystać z sieci i sprawdzić, co o ofercie konkretnej firmy myślą dotychczasowi kontrahenci.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]