Bezpieczny dojazd na lotnisko i powrót – parking przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dotrzeć na lotnisko, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking w Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić auto na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą nie będziesz w stanie uruchomić auta? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.