Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Szukasz porady biura architektonicznego Kraków? Dobrze trafiłeś!

Biuro architektoniczne świadczy zróżnicowany wachlarz usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w komfortowym i praktycznym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie pilnować zaawansowanie robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku albo zaproponować aranżację już istniejących mieszkań.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię nowatorskie, kreatywne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od wielu budynków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a przy tym praktyczny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkań czy domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, żłobki, kawiarnie i pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może także rozplanować funkcjonalne i obszerne garderoby, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]