Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Catering na imprezy - usługa na miarę waszych potrzeb.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio eventy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale tak naprawdę co rusz w różnych miejscach kraju organizowane są benefisy, bankiety czy sympozja. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyszykowane i podane posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze potrawy, wykwalifikowana obsługa – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie urządzisz piknik albo masz zabukowaną salę bankietową? Wspaniale!! Teraz trzeba postarać się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych gorących dań, trunków i przekąsek. Pamiętaj, że podczas ważnych bankietów nie godzi się ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy eventu ma znaczenie – właściwy układ stolików, dopasowane ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu na pewno docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem korzystania z oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje wyśmienite menu, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy zostaną przywiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, aby obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. W czasie ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, które napoje, potrawy i zakąski najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]