Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie catering na wesele w Krakowie? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, wesela czy komunie, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i sto osób. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić jadłospisu, a następnie przygotować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa może trwać kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – postaw na profesjonalnych kelnerów i kucharzy

Planowanie wesela to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zagwarantowania stosownej ilości trunków i przekąsek podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie gorących dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Obiad na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoliki będą prawidłowo nakryte i cudownie udekorowane, dania będą smaczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy profesjonalnie będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Wysoki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych kelnerów, kucharzy oraz managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych w plenerze.

Catering weselny – menu pasujące do charakteru przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, zarówno w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, napojów i deserów pasujących do konwencji wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient ma więc możliwość sam skomponować kartę dań z zaproponowanych dań. Wypada jednakże zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie klienta zgadzają się przyrządzić unikalne zestawy potraw.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]