Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Na joannaklusak.com/oferta/ dowiesz się, kto oferuje projektowanie wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]