Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Poznaj więcej szczegółów o cateringu na lastrada.pl.

Kiedy aranżujesz ważny event firmowy bądź rodzinny, na który zapraszasz sporą liczbę uczestników, na ogół nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując napoje oraz popularne przekąski w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia zwykle potrzebują odpowiedniej oprawy również w obszarze dań. Zatem nie wypada położyć na stolikach uczestników zwykłych ciasta oraz słodkich napojów. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie formy cateringu oferują doświadczone firmy?

Firmy świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, komunii czy chrztów, catering firmowy i catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dobrane do wymogów poszczególnych eventów, dlatego znacznie różnią się m.in ceną oraz wachlarzem posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringu warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie opisać własne oczekiwania, lecz przy tym być również otwartym na jego pomysły. Przecież dla caterera pomoc w organizacji imprez przeróżnego typu to codzienność, zatem długoletnia praktyka w tej branży sprawia, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu ogółu gości.

Usługi cateringowe – pyszne posiłki i doświadczona kadra kelnerska

Przygotowanie posiłków już dla skromnej liczby gości może być olbrzymim problemem, szczególnie wtedy, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na zaplanowanie innych kluczowych elementów eventu. Daje to także sposobność poczęstowania zaproszonych wybornymi posiłkami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaznaczyć, iż ważną cechą posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd. Ponadto podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają także własną ekipę doświadczonych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]