fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Kraków

Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się wysokim profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby uzyskać certyfikat jest obowiązany zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością zdoła sporządzić jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy nieprawidłowo zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w trakcie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na inne serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może również reklamować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest specjalistą w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]