Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Co powinno się wiedzieć o przetargi doradztwo?

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma charakter kompleksowy oraz mieści praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu warto zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są gruntownie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a również do stworzenia oferty przetargowej. Mają też duże doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]