Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Na http://tinyurl.com/yd74vvqg zlecisz pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, funkcjonujących wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, np. w Warszawie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoje usługi docelowym klientom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług stosują zazwyczaj frazy lokalne, a więc zawierających nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “restauracja gruzińska kraków”, “sklep plastyczny kraków” lub “hydraulik kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron internetowych i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad dekady. W trakcie tych lat świetnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz uaktualnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]