Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Parking Balice - zapoznaj się z aktualną ofertą.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]