Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Zamów aktualizację WordPressa na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z powszechnie używanych CMS-ów. Dzięki temu, że jest szybki oraz bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, używa się go dzisiaj do projektowania sklepów internetowych oraz złożonych stron firmowych. Jednakże ten CMS może być powodem kłopotliwych niespodzianek, toteż ważną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji nowych wersji CMS-a

Posiadanie strony www na najnowszej wersji WordPressa jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednakże firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą regularne wdrażanie nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców czy zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, pomimo że WordPress jest dość łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi komplikacjami z właściwym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny istotne jest, żeby czynność tę wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, rekomenduje się zlecić opiekę techniczną nad stroną www niezależnemu znawcy.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu aktualizowania WordPressa?

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych firm, którzy troszczą się o wydajne oraz trwałe działanie ich strony oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest również freelancerom i blogerom utrzymującym prywatne strony. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się likwidowanie skutków ataków, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji WordPressa. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także rozmaitego typu monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian zawartości i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]