Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Szukasz dobrej oferty lokalu na 18 w Krakowie? Nie czekaj! Wejdź tu.

Na ogół w przypadku urodzin, imienin bądź innych rocznic nie planujemy żadnych przyjęć z krewnymi oraz znajomymi, uważając, iż nie jest to konieczne. Lecz są takie przełomowe momenty życia, których właściwe świętowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezspornie pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć salę na osiemnaste urodziny czy zaplanować przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa nabywać i spożywać napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Ale kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych tematach – dla młodzieży najistotniejsza jest możliwość wyprawienia wielkiej imprezy z kolegami. Można znowu wyprawić “domówkę”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele różnić od innych? Naturalnie, że nie. Zatem lepszym wyjściem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych postanawia zorganizować razem imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, lecz w tym samym czasie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni najlepsze przekąski imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim spory namiot i urządzić grill.

Sala na 18 urodziny – wygląd przestrzeni też jest istotny!

Nie da się ukryć osiemnastka to zabawa, na której młodzi ludzie nie wzbraniają się od alkoholu. Radzimy z tego powodu koniecznie zadbać o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a takich może nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali także jest niesłychanie ważny, żeby zaproszeni kompletnie zanurzyli się w atmosferze zabawy. Polecamy więc wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta, a także optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do budżetu i budżetu klienta.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]