Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Pełna oferta przyjęcia w plenerze znajduje się na tej stronie.

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też komunie, chrzty oraz „18-tki”. Jeśli spis zaproszonych gości jest bardzo długi, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku powinniśmy wynająć pasujący do okazji lokal.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. urodziny lub osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Z kolei imprezy, w których sporą część uczestników stanowią kilkulatki, m.in. chrzty albo komunie, warto urządzać w lokalu, który oprócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się zbyt szybko uroczystością i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania podawane zaproszonym także należy dostosować do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Znalezienie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, jest dość proste, lecz niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w iście dworskim duchu odbywają się w nim chrzty, komunie i – naturalnie – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć ogółem do 130 osób. A jeżeli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia i przystrojenia stolików, poprzez przygotowania posiłków, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]