Pozycjonowanie – to się opłaca

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie sklepu. Skieruj się w to miejsce.

Pozycjonowanie to szereg prac, które mają na celu poprawienie widoczności stron w organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyżej strona wyświetla się w SERPach, tym większy ruch w witrynie, co ostatecznie powinno prowadzić do zwiększenia przychodów firmy. Drugą zaletą tego działania jest wzmocnienie rozpoznawalności marki, produktu lub usługi.

Google wartościuje wszystkie strony www na podstawie plus minus dwustu różnorodnych wskaźników. Rezultat tej ewaluacji warunkuje to, na której pozycji strona ewentualnie jej podstrona pokaże się w wynikach wyszukiwania na konkretną frazę. Za istotne czynniki rankingowe zawodowcy ds. SEO uznają między innymi PageSpeed, linkowanie (zewnętrzne oraz wewnętrzne), jak również jakość contentu.

Wstukując w przeglądarkę Google jakiekolwiek słowo, internauta otrzymuje wykaz stron, które algorytm ocenił jako najdokładniej odpowiadające na wpisane zapytanie. Które strony pojawią się w SERP najwyżej? Przeważnie te, których zawartość jest starannie nasycona właściwymi frazami kluczowymi. a przy tym unikalna. Na pozycje nie bez wpływu jest też szybkość ładowania się witryny (zarówno w wersji na mobile, jak i na komputerze), właściwie wykonane kodowanie, a także różnorodność linków odsyłających do naszej witryny.

Czy powinno się zlecić pozycjonowanie sklepu lub strony internetowej podmiotowi zewnętrznemu?

Google cyklicznie modyfikuje algorytm, stąd warto oddać pozycjonowanie stron i sklepów www specjalistom. Wyśmienitym wyborem będzie agencja SEO, która ma wieloletnią praktykę w takich działaniach. W takich agencjach pracuje wielu specjalistów nie tylko od optymalizacji, lecz również kreatywnego pisania i kodowania. Pozostawiając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne akcje marketingowe, które również zwiększą przychód firmy.

Założyłeś biznes? Pozycjonowanie jest teraz nieodzowne!

Pozycjonowanie to głównie usługa skierowana do administratorów stron www, których zadaniem jest dotarcie do klienta i sprzedaż produktów bądź usług firmy. Prowadząc własny biznes niewyobrażalne jest obecnie nie posiadać własnej strony firmowej albo ją uruchomić, natomiast zaniechać jej pozycjonowanie. Konkurencja nie śpi w walce o pozyskanie kolejnych klientów. Wedle statystyk aż 97% klientów poszukuje w sieci informacji o lokalnych firmach, co wyraźnie pokazuje do jak rozległej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu albo strony w Top10 wyników wyszukiwania bardzo zwiększa szansę, że klient wybierze naszą ofertę.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]