Producent zabudów samochodowych – co oferuje?

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, jak również pojawiania się nowych rynków importu oraz eksportu. Z tego powodu potrzebuje także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw permanentnie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – wyłącznie z materiałów najwyższej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego) oraz kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. W produkcji używane są tylko surowce wysokiej jakości, dostarczane przez sprawdzonych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni trzydziestu lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie nowatorskich projektów na światowym poziomie, czego dowodzi między innymi sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych z myślą o transporcie wyjątkowo trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w miejscowości Malnia oraz w kilku punktach ASO), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne naprawy dokonywane są na terenie krajów UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o asekurację klientów, którzy decydują się na naprawy na własną rękę. Części zamienne do zabudów spółki są stale dostępne, co zmniejsza czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu przyspiesza to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Pochodzenie zdjęcia – gniotpol-trailers.com.