Profesjonalne sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - skieruj się w to miejsce po więcej informacji o tej usłudze.

Wygląd pomników naszych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności oraz korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które należy opłacić specjalistom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy jednak zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem rzędu 400 zł rocznie. Należy też dodać, iż stawki zależne są również od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]