Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Tutaj znajdziesz korzystną ofertę sali na przyjęcie weselne w Krakowie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym krewni narzeczonych oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – jak wybrać?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę parę dość istotnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość uczestników wesela, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeśli na uroczystość poproszeni są krewni i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc wybranie menu, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie sali . Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad setkę gości

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad setkę gości. Wesele można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]