Serwis iPhone – gdzie szybko wymienić baterię lub szybkę w telefonie?

Dowiedz się więcej o wymianie szybki iPhone 13.

Tablety, smartfony i laptopy są dzisiaj nierozłączną częścią naszego życia zawodowego, jak i osobistego, w związku z tym nabywając te urządzenia zazwyczaj staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką reputacją szczycą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które pomimo bardzo znacznej ceny w stosunku do urządzeń pozostałych marek, każdego roku zdobywają sobie setki tysięcy nowych klientów. Jednakże nawet telefon najwyższej klasy może przestać poprawnie działać czy też zostać uszkodzony w wyniku nieprawidłowego użytkowania. Ale nie oznacza to, iż bezzwłocznie należy zamienić go na nowy – warto wszak oddać go do serwisu Apple.

Wymiana szybki i baterii i inne naprawy wykonywane przez Serwis iPhone Warszawa

Kto używał produktów Apple przekonał się, że sprzęt ten pracują bezawaryjnie latami, lecz nawet one nie oprą się zniszczeniom wynikłym z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień przyjmuje zlecenia na wymianę baterii, która z upływem czasu wolno się ładuje, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, rozbitych na skutek mocnego uderzenia w telefon, a także wymianę pozostałych drobnych części jak nierejestrujący dźwięków mikrofon bądź zepsute obiektywy aparatów. Specjaliści serwisu będą wsparciem też w razie potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Naprawy pogwarancyjne smartfonów w serwisach Apple – gdzie będzie korzystniej?

Tak długo jak iPhone posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Problemy zaczynają się po zakończeniu gwarancji, ponieważ usunięcie nawet nieznacznych usterek w serwisie Apple może wygenerować wysokie koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie naszego kraju, w głównej mierze w większych miastach jak Warszawa, działają serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w parę minut są w stanie dokonać naprawę telefonów tej firmy starej i nowej generacji, wytworzonych w okresie minionych dziesięciu lat, takich jak:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XS i XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a zatem nie możesz przynieść go do punktu osobiście, znajdź specjalistów, którzy przyjmują zlecenia serwisu urządzeń Apple wysłanych za pośrednictwem kuriera. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Adres:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555