Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Chcesz zlecić catering firmowy Katowice? Skieruj się tutaj.

Konferencja, szkolenie lub rozmowy biznesowe – każda większa firma na pewno kiedyś stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeżeli planowane spotkanie przyciągnie spore tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Catering dla firm – jak działa ta usługa?

Sympozja i kursy biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 5-7 godzin, często także przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są najczęściej dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których nie da się zjeść pełnego obiadu w pobliskiej restauracji. Dlatego tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również zanieść na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z drobnymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie rąk i ubrania. Oferta cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zadba o to firma oferująca usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, dają bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnego skupienia. Co więcej jest to także możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w bardziej hermetycznej grupie spraw omawianych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, zagryzając własnoręcznie zrobione bądź zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie uczestników.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]