Urządzasz imprezę w małej sali? Rozważ zamówienie cateringu kanapkowego

Szukasz szczegółowych informacji o finger food cateringu? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet sporego przyjęcia nie jest problemem, o ile posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na kupowanie potrzebnych produktów, jak również następnie własnoręczne preparacja z nich apetycznych przysmaków dla gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, ale nie znaczy to od razu, iż trzeba porzucić pomysł celebracji znaczącej rocznicy. W takim przypadku warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – poręczne zakąski na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, określany także jako finger food catering, to oferta skierowana przede wszystkim do firm, jednakże korzystają z niej coraz częściej również rozmaite stowarzyszenia oraz osoby prywatne szykujące wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie eventu w dania typu finger food, a więc nieduże przekąski, które da się spożyć na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerza – to przekąska na “jeden gryz”. Finger food to na ogół koreczki, sandwicze czy też tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten rodzaj cateringu idealnie zdaje egzamin na spotkaniach, podczas których zależy nam na poznaniu się wszystkich gości. Umożliwia on uczestniczenie w długich konwersacjach, a przy tym nie redukuje interakcji tylko do osób siedzących przy wspólnym stole.

Catering kanapkowy – tańszy niż wykwintne dania

Zamówienie organizacji cateringu kanapkowego firmie zewnętrznej ma kilka zalet, które docenią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się problemu z rozstawieniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia gości imprezy. Chłodne i gorące napoje oraz zakąski ułożone są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Ułatwia to organizację wydarzeń przede wszystkim w niedużych aulach, gdzie ustawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby trudne. Catering przekąskowy mimowolnie sprawia też, że bankiet ma mniej poważny, przyjemniejszy nastrój. Warto zaznaczyć, że menu z drobnych przekąsek jest zwykle tańsze niż wyszukane kolacje, a jednocześnie daje więcej opcji dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości imprezy. Co najważniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło poważną przeszkodę przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]