Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Więcej na temat lotnisko Kraków parking na pandaparking.pl.

Główne plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromną popularność, to szybkość, sposobność przybycia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu i wygoda. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – leć bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W czasie podróży nie muszą na pewno martwić się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest szczególnie istotne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo klienci mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w nagłych przypadkach, takich jak rozładowany akumulator czy też ubytek powietrza w oponach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]