Skąd czerpać wiedzę o ciekawych atrakcjach turystycznych w Małopolsce?

Atrakcje w Małopolsce. Więcej na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć małopolskie jest jednym z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, stąd czasem z trudem można znaleźć coś dla siebie w gąszczu wiadomości o planowanych eventach sportowych bądź kulturalnych i ciekawych atrakcjach w Małopolsce.

Serwis o atrakcjach w Małopolsce – co tu znajdziesz?

By przybliżyć wszystkim atrakcje turystyczne tego regionu, przygotowano stronę visitmalopolska.pl. Publikowane są tu informacje nie tylko o znanych i nieznanych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, ale też o wystawach i imprezach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych organizowanych na jego terenie. Witryna prowadzona w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże portal? Osoby myślące o przyjeździe do Małopolski o razu na głównej stronie spostrzegą mapkę, na której prędko znajdą zabytki i muzea, Centra Informacji Turystycznej oraz pensjonaty, hotele i schroniska zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Strona pomaga zaplanować wizytę na południu Polski także pod kątem logistycznym, prezentując informacje zarówno o dworcach kolejowych i lotniskach, jak i o wypożyczalniach aut i parkingach. Co więcej, dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące m.in. regiony agroturystyczne, piękno regionalnego folkloru oraz Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Przydatne rozmówki i rejestr konsulatów – kluczowe informacje dla cudzoziemców

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy innych ciekawych miejscowości. Komunikaty zawarte na stronie dostępne są zatem w języku angielskim, ale również w między innymi w języku niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim. Niesłychanie pomocny dla obcokrajowców może być również dział Rozmówki, gdzie poznają kluczowe wyrażenia i powiedzenia, które pomogą im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas podróży po Polsce. Zagraniczni turyści znajdą tu spis konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego.

Adres:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego